ŠKOLA LÉČENÍ EGA A DUŠE

Škola Léčení ega a duše

 

Pochopit své ego a umět s ním pracovat je jeden z nejlepších kroků, které ve svých životech můžeme udělat. Nám oběma to velmi pomohlo.

Naše pomoc ostatním je založená na analýze fungování ega a psychiky, na uvědomění si souvislostí, které na nás působí. A bývají to souvislosti, které na první pohled jsou neviditelné. Pochopíte sami sebe, budete si umět poradit ve všech oblastech svého prožívání, tak jako mnoho lidí, které jsme mohli provázet s jejich osobní vnitřní změnou.

Naučíte se zvládat mezilidské vztahy, partnerské krize, rodičovské krize, naučíte se zvládat nepříjemné situace tak, aby se stále dokola neopakovaly. 
 

Připravili jsme pro vás poutavou výuku, přednášky, nápomocné postupy a meditace. Předáme vám svůj přístup k životu jako inspiraci pro vás k zamyšlení. Sami si rozhodnete zkoušením a pozorováním, jestli vám přinášejí štěstí a spokojenost. 

 

Informace a praktické postupy jsou podložené mnohaletou úspěšnou poradenskou a duchovní praxí. Jsou nezbytné pro váš spokojený život a rozvoj celé společnosti. Svůj život můžete změnit pouze svou vnitřní změnou. Každý z nás má životní zadání osobní duchovní evolucí stoupat a růst do vyšších stavů vědomí. V těchto úrovních  jsou prožitky spokojenosti, odvahy, pravdivosti, dobrosrdečnost a zdraví. Pro každého člověka je duchovní i fyzická evoluce nevyhnutelná.

 

Výuka je složena z pěti jednodenních intenzivních kurzů a domácích zadání. Během jejich absolvování se vaše ego začne zklidňovat a vaše duše začne sílit. Budete vyrovnanější, spokojenější a odolnější. Váš nový vnitřní stav ovlivní stav vaše života i vašeho okolí.

 

Naučíte se rozumět pojmu ego a duše.

Pochopíte rozdíly mezi pozemskou a vyšší osvobozující láskou.

 Naleznete odpovědi pro nejdůležitější osobní i kosmickou otázku Kdo jsem?

Přesnou analýzou poznáte stav svého ega i duše.

Vaše ego se začne zklidňovat a vaše duše začne sílit.

Pochopíte fungování lidských emocí, příčiny vašich slabostí a závislostí.

Budete schopni pochopit sebe i ostatní z širších souvislostí, než je obecně ve společnosti zvykem.

Osvojíte si způsoby, které napravují a léčí téměř vše.

Naučíte se prostupovat do svého nitra a napojovat se na vnitřní sílu.

Budete brzy umět být v klidu a míru a tím se začne měnit vaše realita.

Stanete se tvůrci svého spokojeného života.

Naučíte se být léčiteli sebe sama, svých partnerských vztahů.

Pochopíte, proč se vám věci dějí.

Budete si osobní změnou zvyšovat vibrace. Čím vyšší je máte, tím spokojenější život žijete.

Uděláte nejlepší krok ve svém životě.

 

Kontakt pro přihlášení: Alena Andrýsková, e-mail: alenaandryskova@seznam.cz, sms 777 751 203.

Cena: 1500 Kč za jeden výukový den

 

1. LEKCE:

 

Jaké události ovlivňují tvůj život. Proč musíš prožívat nepříjemné situace. Co tě omezuje. Smysl života. Tvá role v kosmickém dění. Jak nepřekážet svému štěstí. Jak pracovat na vnitřní změně. Jak být spokojený sám se sebou. Jak pěstovat sebelásku.

 

2. LEKCE:

CO JE EGO. CO JE DUŠE. KDO JSI TY. PRÁCE NA ANALÝZE TVÉHO EGA. POZNÁŠ SÁM SEBE. JAK SE ZKLIDNIT V NEKLIDNÉM PROSTŘEDÍ. JAK ŘEŠIT KONFLIKTY. JAK SE PŘESTAT TRÁPIT. 

  

 

Aktualizováno 24. 02. 2020, 11:27 uživatelem Bc. Alena Andrýsková